Rahvusvaheline kolimisteenus

 Ava-Express orienteerub hästi rahvusvahelise kolimisega seotud õigusruumis ning asjaajamispraktikas. Kuidas vormistada dokumente? Milliseid kohalikke partnereid kasutada? Millised on teistes riikides esinevad erinõuded? Millist kindlustuskaitset kasutada? Omame kogemustepõhist teavet kõigile tekkivatele küsimustele vastamiseks.

Rahvusvaheline kolimine on aeganõudev ja põhjalik protsess, seega on asjatundliku ning kogenud partneri valik eriti oluline. 

Orienteerume rahvusvahelises õigusruumis

Ava-ekspress on kursis erinevate riikide kolimist puudutava seadusandlusega. Meie abiga saad teada, mida saab kolida ning mille kohta kehtivad erinõuded. Oluline on teada ka kolimist puudutava maksuvabastusega seotud regulatsioone.

Kolimiskogemus kogu Euroopas

Ava-ekspress on kolinud igasse Euroopa riiki, kogemus, sidemed ning võimekus on kolida mistahes maailma punkti. Osutame diplomaatide kolimise teenust, kolime üle riigipiiri ka kunsti ja väärisesemeid ning muid erikäitlemist nõudvaid kaupu.

Rahvusvaheliste autovedude litsents

Omame alates 2008. aastas rahvusvaheliste autovedude litsentsi. Omame üle maailma kvaliteetset teenust osutavate koostööpartnerite võrgustikku, tänu kulgeb kolimine meiega nii kiiresti kui see pikkade vahemaade puhul üldse võimalik on.