Ettevõtete kolimine

Ava-Express pädevusse kuulub nii klassikalise kontori-inventari kolimine kui tootmisseadmete ja ladude kolimine. Pakume kõiki teenuseid, mis on vajalikud igapäevase äritegevuse võimalikult häirimatuks toimimiseks kolimisest hoolimata.

Professionaalne kolimisteenus säästab ettevõtte raha

Iga tund, mil ettevõtte tegevus on kolimisega seoses häiritud, kaotab ettevõte raha. Ava-Expressi minevikukogemused võimaldavad sinu äril end uues kohas kiiremini sisse seada ning teie personalil tegeleda oma põhitegevusega.

Mida meie kolimisteenus sisaldab?

Hoolitseme kõige kolimiseks vajaliku eest – pakkematerjal, mööbli montaaz, markeerimine ja transport. Vajadusel pakume vaheladustamise teenust. Kolitav inventar on kaetud kindlustuskaitsega.

Kolime arvutitest meditsiiniseadmeteni

Ava-ekspress saab hakkama ka arvutite, serverite, meditsiiniseadmete ja tööstuslike seadmete kolimisega. Eritehnika kolimisel selgitame välja spetsiifiliste seadmete transpordiviisid ning hoolitseme vajaliku eritehnika eest (kraana jms).

Pankrotivara kolimine

Ava-ekspress on kogenud kolijana puutunud aastaid kokku ka pankrotivara kolimise ja ladustamisega. Oleme kursis seadusest tulenevate nõuete ning asjaajamiskorraga, seega on pankrotihalduri koostöö meiega sujuv ning kiire.